Kód produktu: 08852497
Dostupnosť: Nie je skladom
5,59€

Kreatívna sada gumičiek Loom bands je najväčším tohtoročným hitom medzi hračkami a teraz sa začína objavovať aj na slovenskom trhu! Pletenie týchto farebných náramkov rozvíja zručnosť vašich detí a dokáže deti odtrhnúť od videohier a počítačov. V tejto sade nájdete všetko, čo budete k zábavnému duhovému tkanie potrebovať.

Loom bands nie je určený len pre deti, ale obľúbilo si ho už aj veľké množstvo dospelých. Vytváranie náramkov Vás nikdy neomrzí, vďaka obrovskému množstvo variantov vytváraných náramkov, príveskov, prsteňov a podobne. Pletenie náramkov je veľmi jednoduché a zvládne to naozaj každý. Stačí sa pozrieť na návody, ktoré nájdete na Youtube. Je ich tu naozaj veľké množstvo pre vytvorenie mnoho variantov a štýlov náramkov.

Pletenie vykonávate jednoducho nasadzovaním gumičiek na plastový podstavec. Ozdobte sa krásnimi farebnými silikónovými šperkami, ktoré si vyrobíte sami. Keď sa vám šperk už nebude páčiť alebo sa vám nebude hodiť k aktuálnemu oblečeniu, tak ho jednoducho rozpletiete a vyrobíte si nový.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!