Kód produktu: 06420327
Dostupnosť: Skladom
33,08€

Pero 3D POLAROID ROOT PLAY

Ste hraví, kreatívne a skúšate radi niečo nové? Potom nutne potrebujete 3D pero ROOT Play od značky Polaroid, ktoré umožňuje kreslenie vlastných drevených 3D modelov. Vaše možnosti sú nekonečné! Čaká na vás svet neobmedzených možností! POLAROID 3D pero je samostatné zariadenie, s ktorého pomocou vytvoríte 3D tlač bez nutnosti použitia počítača a špeciálne 3D tlačiarne. Máte radosť zo všetkého, čo si môžete vyrobiť sami? Ste milovníkom drevených sošiek, hračiek a iných predmetov z prírodným dekorom? Nová generácia 3D pera Polaroid ROOT umožňuje kreslenie 3D modelov z dreva. Špeciálne náplne sú dostupné v troch prírodných odtieňoch dreva (tmavé, svetlé a medium).

3D pero je veľmi ľahké a ľahko prenosné. Preto nemusíte tvoriť len doma, ale môžete si zbaliť zábavu so sebou na cesty. Nekreslite iba na rovný povrch, povýšte svoje umenie do priestoru! Pridaním ďalšieho rozmeru docielite toho, že si jednoduchým kreslením perom vytvoríte sošku, obľúbenú komiksovú postavičku, alebo napríklad kľúčenku. Stiahnite si do mobilu alebo tabletu vymakané aplikácii Polaroid Play Trace App a otvorte dvere ďalšie zábave. V aplikácii nájdete šablóny pre tvorenie 3D modelov, ktoré vám pomôžu v hľadaní inšpirácie. Nechajte ožiť spomienky - nahrajte do aplikácie svoje vlastné fotografie, preveďte ich na šablónu a vytvorte si sošku zo svojich najlepších zážitkov. A ako urobíte zo šablóny v tablete model? Jednoducho! Na displej vášho smartphonu alebo tabletu umiestnite pomocou adhezívnych podložiek špeciálnej protektor obrazovky, ktorý je súčasťou balenia, obkreslíte šablónu a po dokončení práce model jednoducho odlúpnete. Tak s chuťou do toho.

Sprevádzkovanie pera je jednoduché a rýchle. Pripojte USB kábel a stlačte tlačidlo napájania. Sledujte LED indikátor nahriatie. Ak je svetlo červené, znamená to, že sa pero nahrieva. Keď indikátor zmení farbu na modrú, je pero pripravené na použitie. Vložte jeden koniec vlákna do otvoru v hornej časti pera. Vlákno ľahko vsúvajte dovnútra, kým sa nezastaví. Stlačte a podržte tlačidlo pre tlač a ucítite, ako vlákno ľahko zachádza do pera. Tlačidlo držte stlačené, kým vlákno nebude vyliezať z trysky.

Vlastnosti:

- Vytvorte skvelé 2D a 3D modely

- Vhodný pre ľavákov i pravákov

- Rozvíja kreativitu, trpezlivosť a jemnú motoriku

- Je kompatibilný s modelmi z 3D tlačiarní

- Ergonomický dizajn pre jednoduchú manipuláciu

- Drevené náplne v 3 odtieňoch

- Pripojenie: kábel USB

- Dĺžka kábla: 1,5 m

- Indikátor zahriatie

- Ovládacie tlačidlá

- Priemer vlákna: 1,75 mm

- Materiál: drevo

- Farby: svetlé drevo, tmavé drevo, medium

Obsah balenia:

- Polaroid ROOT Play 3D pero

- Držiak 3D perá

- 1x Kábel USB (1,5 m)

- 3x 15 g (5 m) balenie drevených náplňou (tmavé, svetlé, medium)

- 1x Návod a rýchly sprievodca nastavením

- 1x Protektor obrazovky Trace App

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!